Petra Kubíková

Petra Kubíková

Petra Kubíková je módna dizajnérka pôsobiaca v Bratislave. Venuje sa tvorbe limitovaných dámskych kolekcií. Typickými elementmi jej tvorby sú štylizácia tvarov a výrazná geometria.

Andrea Pojezdálová

Andreu Pojezdálovú zaujímajú trasy, na ktorých sa odev prelína s vizuálnym a divadelným umením, balansovanie medzi jeho konceptuálnou, performatívnou a dizajnérskou polohou. Odev chápe ako mäkkú plastiku i ako experimentálnu krajčírsku disciplínu.

Andrea Pojezdálová
Maja Božović

Maja Božović

MB štúdio sa zaoberá zodpovednou a udržateľnou módou. Dizajnérka sa častokrát dotýkatém týkajúcich sa všeobecnej problematiky v spoločnosti.

Lukáš Krnáč

Lukáš Krnáč rád tvorí pre ľudí, ktorí majú radi farby, nechýba im jemne ironický nadhľad a nemajú strach byť videní. Snaží sa udržať si ľahkosť a vtip aj v rámci tém, ktoré bezprostredne ľahké a vtipné nie sú.

Lukáš Krnáč
I'm not a robot

I'm not a robot

I’m not a robot je mladá slovenská značka, ktorej obsahom je tvorba odevných solitérov namiesto konzistentných kolekcií. Ku tvorbe každého kusu odevu pristupuje individuálne a pri realizácii využíva tiež princíp experimentu a náhody.

FAMALE

Dizajnérka Petra Famlerová, ktorá stojí za značkou Famale zachytáva vo svojej tvorbe aktuálny zeitgeist s hlasom mladej generácie.

FAMALE