Registrácia na Jesenný Fashion Map Weekend je spustená

Registrujte sa na jesenný program Fashion Map Weekend 2023! Dizajnérske showroomy v Primaciálnom paláci, Open Studios v celom meste, módne performancie, diskusie, workshopy, móda a zážitky...

Fashion Map Weekend 2023

Október 2023

Open Studios: 12. - 22.10. 2023 Registrácia TU

Dizajnérske showroomy: 20. - 21. 10. 2023 Registrácia TU

Módne performancie, diskusie, workshopy: 12. - 22. 10. 2023 

Plánujete svoje jesenné aktivity? Ponúkame vám niekoľko formátov, prostredníctvom ktorých môžete odprezentovať svoju tvorbu alebo značku a priblížiť sa k zákazníkom a médiám naživo.

 

Čo ponúkame?

1. OPEN STUDIOS: ste concept store, showroom alebo ateliér a chcete svojich priateľov a zákazníkov pozvať do svojho priestoru? Chcete aby zažili jedinečnú atmosféru vašej značky pri príležitosti organizácie vášho vlastného mini eventu, vernisáže alebo predstavenia novej kolekcie či spolupráce?

Zaregistrujte sa do OPEN STUDIOS a my vás zaradíme do programu Fashion Map Weekendu. Ponúkame vám podporu v rámci komunikácie, mediálnej podpory a zviditeľnenia vášho eventu.

Registrácia TU

2. DIZAJNÉRSKE SHOWROOMY: ste dizajnér alebo značka, ktorá pôsobí mimo Bratislavy alebo máte e-shop a ste dostupní iba online? Práve takéto značky a dizajnéri budú mať najväčší priestor v rámci našich Dizajnérskych showroomov, ktoré sa budú konať v Zrkadlovej sále Primaciálneho paláca.

Registrácia TU

Okrem týchto formátom pripravujeme program živých performancií, diskusií a workshopov, ktoré budú podporovať, dopĺňať a zviditeľňovať hlavný program Fashion Map Weekendu a Open Studios. Viac info čoskoro!

 

Účastnícke poplatky:

Open Studios: 99,- Eur

Dizajnérsky Showroom:  249,- Eur

V prípade záujmu o viac informácií nás kontaktujte na hello@slovakfashioncouncil.sk 

SAVE THE DATE!!!

12. - 22. 10. 2023

Viac info čoskoro alebo na vyžiadanie na hello@slovakfashioncouncil.sk

Open Studios: 12. - 22.10. 2023 Registrácia TU

Dizajnérske showroomy: 20. - 21. 10. 2023 Registrácia TU

Vidíme sa na Fashion Map Weekend 2023 v októbri!