Registrácia na jesenný Fashion Map Weekend je spustená

Registrácia na jesenný Fashion Map Weekend je spustená

Registrujte sa na jesenný program Fashion Map Weekend 2023! Dizajnérske showroomy v Primaciálnom paláci, Open Studios v celom meste, módne performancie, diskusie, workshopy, móda a zážitky...

Vzdelávanie

Vzdelávanie

Slovak Fashion Council sa aktívne venuje vzdelávacím a networkingovým aktivitám pre predstaviteľov v módnom segmente. Okrem toho organizujeme aj vzdelávacie projekty pre deti a mládež, aby sme im pomohli budovať zdravý názor na módu, rozvíjať ich kreatívne schopnosti a povedomie o udržateľnej móde.

Mapovanie

Mapovanie

V SFC sa systematicky venujeme mapovaniu slovenského módneho ekosystému s cieľom poskytnúť unikátny zoznam prezentačných a predajných miest so slovenskou a lokálnou módou a dizajnom. Výsledkom tejto práce je Fashion Map, ktorá umožňuje zviditeľniť jej členov a verejnosti jednoduchšie vyhľadávať a podporiť slovenských návrhárov a módne značky.

Prezentácia

Prezentácia

Pre dizajnérov a značky vytvárame priestor doma aj v zahraničí pre prezentáciu ich práce a produktov formou eventov, výstav, showroomov a workshopov. Týmto spôsobom umožňujeme, aby sa lokálna móda dostala do povedomia odbornej aj laickej verejnosti a zároveň budujeme silnejší módny ekosystém na Slovensku.

SFC
List of local shops, concept stores, fashion studios, showrooms and other retailers and relevant spots that predominantly offer or promote Slovak and local fashion.