Slovak Fashion Council v médiách

Naša riaditeľka v Eva magazíne, Fashion Map na diva.sk, ale aj súťaž mladých talentov vo Vogue Czechoslovakia a FAB L'Style. Prečítajte si o našich projektoch prostredníctvom slovenských, ale aj svetových médií.

Rozhovor o tom, ako trávi leto naša riaditeľka Zuzka Bobiková, ale aj o tom aké projekty plánujeme v najbližších mesiacoch, nájdete v septembrovom čísle magazínu Eva.

V júni sa uskutočnilo zasadnutie poroty súťaže Best Fashion Talent, ktoré organizujeme spoločne s módnym podujatím Fashion LIVE! Po dôkladnom hodnotení vybrala porota zložená z profesionálov, pedagógov a zástupcov médií 3 finalistky, ktoré predstavia svoje kolekcie na catwalk show počas Fashion LIVE! v SNG v dňoch 13. - 15.10.2023. Vybrané dizajnérky sú Zuzana Vrábeľová, Jane Vaterková a Karin Elízová. Viac si prečítajte v článku v online magazíne VOGUE Czechoslovakia a v magazíne FAB L'Style.

Viac z článku od Jana Boublíka nájdete tu.

Porotkyňou v súťaži Best Fashion Talent bola aj šéfredaktorka magazínu FAB L'Style, Harriet Hala. O priebehe súťaže jej očami sa viac dočítate tu.

O našej mediálnej spolupráci s online magazínom diva.sk, sme Vás už informovali.  Teší nás, že Fashion Map bude teraz dostupná aj na ich webe, kde nájdete lokálne značky nielen z okolia Bratislavy, ale aj z Trenčína, Púchova či Banskej Bystrice. Viac sa dočítate v článku tu.